Συγχαρητήρια στον Σύλλογο Ποντίων Λαυρίου και τον πρόεδρο Βαρυθυμιάδη Γιώργο για τη σπουδαία μουσικοθεατρική παράσταση που είχα την ευκαιρία να παρακολουθήσω μαζί με τον Παναγόπουλο Γιάννη, μέλος Τ.Ο ΠΑΣΟΚ 3Β, με θέμα το πανανθρώπινο ιδανικό της Ειρήνης.
Συγχαρητήρια και στον δραστήριο Δήμαρχο Δημήτρη Λουκά και τους συνεργάτες του για το υψηλό επίπεδο παραστάσεων που παρακολουθούμε φέτος, δύο χρόνια μετά την πανδημία!
![](https://lazaroskaraoulis.gr/wp-content/uploads/2022/07/κλ-1024x768.jpg)
![](https://lazaroskaraoulis.gr/wp-content/uploads/2022/07/κλ1-1-865x1024.jpg)
![](https://lazaroskaraoulis.gr/wp-content/uploads/2022/07/κλ2-1-768x1024.jpg)
![](https://lazaroskaraoulis.gr/wp-content/uploads/2022/07/κλ3-1024x768.jpg)
![](https://lazaroskaraoulis.gr/wp-content/uploads/2022/07/κλ4-1-1024x768.jpg)
![](https://lazaroskaraoulis.gr/wp-content/uploads/2022/07/κλ6-1-1024x768.jpg)
![](https://lazaroskaraoulis.gr/wp-content/uploads/2022/07/κλ7-1-1024x768.jpg)
![](https://lazaroskaraoulis.gr/wp-content/uploads/2022/07/κλ8-1024x768.jpg)